Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2017 m. kovo 28 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

Šakių verslo klubas

1. Tarnauskas Arūnas
UAB „Gulbelė“
Pareigos klube: Viceprezidentas
Telefonas: 8 345 60 010
Mobilusis telefonas: 8 686 31 171
Elektroninis paštas: gulb@gulbele.lt

2. Valaitienė Loreta
UAB „Lauksva“
Pareigos klube: Valdybos narė
Telefonas: 8 345 60 538
Mobilusis telefonas: 8 685 67 968
Elektroninis paštas: lauksva@lauksva.lt

3. Rinkevičius Edmundas
UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“
Pareigos klube:
Telefonas: 8 345 55 201
Mobilusis telefonas: 8 699 39 536
Elektroninis paštas: edmasgg@delfi.lt

4. Skaisgirys Tomas
UAB "Greita buhalterija"
Pareigos klube:
Mobilus telefonas: 8 615 44 663
Elektroninis paštas: info@turtolizingas.lt

5. Mileris Nerijus
UAB "Liunera"
Pareigos klube: Revizijos komisijos pirmininkas
Mobilus telefonas: 8 677 92 222
Elektroninis paštas: nerijus.mileris@gmail.com

6. Palukaitis Jonas
IĮ „Moba“
Pareigos klube: Revizijos komisijos narys
Telefonas: 8 345 60 006
Mobilusis telefonas: 8 699 57 812
Elektroninis paštas: jonas.palukaitis@gmail.com

7. Zaleskienė Dalia
UAB "Dalios Zaleskienės ambulatorija"
Pareigos klube: Revizijos komisijos narys ­ 
Mobilus telefonas: 8 686 88 596
Elektroninis paštas: daliaz@zebra.lt\

8. Geršvaltaitienė Kristina
UAB „Ginkusas“
Pareigos klube: Sekretorė/iždininkė
Telefonas: 8 345 51 022
Mobilusis telefonas: 8 616 24 800
Elektroninis paštas: ginkusas@gmail.com

9. Baužaitė Aurelija
Mobilusis telefonas: 8 682 08 787
Elektroninis paštas: gvildyte@gmail.com

10. Bugvilas Jaunutis
Bugvilo komercijos-paslaugų įmonė
Telefonas: 8 345 60 327, faks. 60 326
Mobilus telefonas: 8 685 82 754
Elektroninis paštas:bugvilas@info.lt

11. Dainelis Juozas
J. Dainelienės IĮ
Telefonas: 8 345 51 500
Mobilusis telefonas: 8 698 85 411
Elektroninis paštas: juozas@daineliene.lt

12. Danielius Arūnas 
Arūno Danieliaus IĮ
Mobilusis telefonas: 8 686 45 874
Elektroninis paštas: arunas.danielius@gmail.com

13. Jonaitis Vidas
UAB „Šakių agrochemija“
Telefonas: 8 345 60 366, faks. 52 721
Mobilusis telefonas: 8 698 33 166
Elektroninis paštas: agrogimas@agrogimas.lt

14. Kameneckas Vidmantas
UAB "Šakių hidrotechnika"
Mobilus telefonas: 8 685 82 748
Elektroninis paštas: hidrotechnika1@gmail.com

15. Litvinas Antanas
Mobilus telefonas:8 615 77 503
Elektroninis paštas: antanas.litvinas@lista.lt

16. Daiva Palukaitienė
VšĮ Šakių verslo informacijos centras
Telefonas: 8 345 51 090
Mobilusis telefonas: 8 615 66 997
Elektroninis paštas: daiva.palukaitiene39@gmail.com

17. Matusevičius Arūnas
Ūkininkas
Mobilusis telefonas: 8 687 12 578
Elektroninis paštas: matuseviciuss@yahoo.com

18. Pališkis Almantas
UAB „Barzdų agroservisas“
Telefonas: 8 345 48 293
Mobilusis telefonas: 8 686 42 801 
Elektroninis pašta: info@barzduagro.lt

19. Rasita Grincevičienė
UAB „Jundula“
Pareigos klube: Prezidentė
Telefonas: 8 345 60 004
Mobilusis telefonas: 8 612 03525
Elektroninis paštas: rasita@jundula.lt

20. Urbaitis Vidmantas
Mobilus telefonas: 8 615 94 673

21. Morkevičius Vaidas
UAB "Bakūžė"
Pareigos klube: Valdybos narys
Mobilusis telefonas: 8 606 04 400
Elektroninis paštas: vaidas@bakuzelt.com

22. Linas Jucevičius
UAB "Lino valda"
Mobilusis telefonas: 8 676 21 061
Elektroninis paštas: lino-valda@yahoo.com









































Naujienų prenumerata