Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2019 m. lapkričio 22 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2012-09-10

Ūkio ministerija kviečia teikti paraiškas apdovanojimui „Už nuopelnus verslui“

Ūkio ministerija, siekdama įvertinti verslo atstovų indėlį į Lietuvos verslo plėtrą, skelbia konkursą apdovanojimui „Už nuopelnus verslui“ gauti. Nuo šiandien įmonių atstovai kviečiami teikti paraiškas dalyvauti konkurse, o komisijos nuomone labiausiai nusipelniusios įmonės bus apdovanotos Verslo dienos šventės metu.

„Tai jau tradicija tapęs Ūkio ministerijos organizuojamas konkursas ir verslo atstovų šventė, kurios metu paskatinamos ir pagerbiamos būtent tos įmonės, kurioms pavyksta konkuruoti, kūrybiškai ir ryžtingai vykdyti savo veiklą. Tikimės, kad sėkmingi verslo pavyzdžiai, indėlis plėtojant šalies ekonomiką ir kuriant naujas darbo vietas motyvuos bei įkvėps kitus siekti užsibrėžtų tikslų“, – sako ūkio ministras Rimantas Žylius.

Šiais metais įmonės ar asmenys gali kandidatuoti į 9 nominacijas:

• „Drąsios investicijos“;
• „Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“;
• „Inovatyvių sprendimų lyderis“;
• „Socialinio verslo inovatoriai“;
•  „Verslo pirmokas“;
• „Jaunas ir verslus“;
• „Versli ir sėkminga“;
• „Lietuvą garsinantis turizmo projektas“;
• „ES sparnai“.

Norintys dalyvauti konkurse kviečiami užpildyti anketą ir pagrįsti savo kandidatūrą pagal kriterijuose nurodytus aspektus. Apdovanojimų „Už nuopelnus verslui“ anketą ir kriterijus rasite Ūkio ministerijos interneto tinklalapyje adresu http://www.ukmin.lt/lt/apdovanojimai/verslo_diena/.

Ūkio ministerijos sudaryta komisija rinks labiausiai nusipelniusią įmonę ar asmenį. Taip pat dalį balsų lems ir visuomenės nuomonė, kadangi bus sudaryta galimybė žmonėms balsuoti viename populiariausių interneto tinklalapių.

Užpildytų anketų laukiame iki 2012 m. rugsėjo 17 d. adresu: Ūkio ministerijos Viešųjų ryšių ir protokolo skyrius, Gedimino pr. 38/2, LT-01104 Vilnius (su nuoroda „Už nuopelnus verslui“ konkursui) arba el. paštu verslodiena@ukmin.lt.

LR ŪM informacija


Atgal

Naujienų prenumerata