Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2020 m. vasario 27 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2013-03-19

Moksliniams tyrimams ir technologinei plėtrai – 62,5 mln. Lt parama

Ūkio ministerija ir VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra skelbia ketvirtą kvietimą teikti paraiškas pagal Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonę „Intelektas LT“. Šiuo kvietimu planuojama paskirstyti 62,5 mln. Lt ES struktūrinių fondų lėšų.

„Ši priemonė skirta įmonėms, kurios siekia neatsilikti nuo pasaulinių tendencijų ir pasitelkdamos mokslininkus, atlikdamos įvairius mokslinius tyrimus nori sukurti naujus produktus, didinti savo įmonių konkurencingumą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose. Mes raginame aktyviai dalyvauti teikiant paraiškas, nes tai paskutinė galimybė pasinaudoti 2007–2013 m. ES struktūrine parama“, – sako ūkio ministrė Birutė Vėsaitė.

Pagal priemonę „Intelektas LT“ finansuojamos mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros veiklos. Finansavimas nenumatytas su moksliniais tyrimais ir technologine plėtra susijusioms pradinėms investicijoms.

Paraiškas VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra priima iki 2013 m. gegužės 13 d. Pareiškėjai visus reikalingus dokumentus gali rasti interneto svetainėse www.lvpa.lt, www.esparama.lt, www.ukmin.lt.

Iš viso pagal priemonę „Intelektas LT“ jau sudaryta 201 sutartis, kurių bendra vertė siekia beveik 170 mln. Lt.

Daugiau informacijos apie galiojančius kvietimus rasite Ūkio ministerijos interneto svetainėje.

LR ŪM informacija


Atgal

Naujienų prenumerata