Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2020 m. vasario 27 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2009-04-03

Lietuvos įmonės kviečiamos teikti protestus dėl tarifinių kvotų nustatymo ir importo muitų sustabdymo

Europos Sąjungos (ES) valstybės narės Europos Komisijai pateikė 116 prašymų nuo 2010 m. sausio 1 d. sustabdyti importo muitus ir nustatyti tarifines kvotas chemijos, mikroelektronikos ir kitų prekių žaliavoms. Lietuva pateikė vieną prašymą. 

Ūkio ministerija kviečia Lietuvos įmones ir asociacijas susipažinti su ES valstybių narių pateiktais prašymais sustabdyti importo muitus ir nustatyti tarifines kvotas. Jei Lietuvos ūkio subjektai gamyboje naudoja ES valstybių narių prašymuose nurodytas žaliavas, pusfabrikačius ar sudedamąsias dalis, galima prisijungti prie kitų valstybių jau pateiktų prašymų ir padidinti prašomos kvotos dydį. 

Jeigu ES valstybių narių prašymuose nurodyti produktai gaminami Lietuvoje ir Lietuvos gamintojai gali šiais produktais aprūpinti kitas ES valstybes nares, tokie Lietuvos gamintojai gali pateikti protestus dėl kitų valstybių narių pateiktų prašymų. 

Informacija apie ES valstybių narių pateiktus prašymus sustabdyti importo muitus ir suteikti tarifines kvotas bei reikalavimai, kaip užpildyti protestų formą, yra Ūkio ministerijos interneto puslapyje adresu www.ukmin.lt/lt/veiklos_kryptys/prekyba/uzsienio/rezimas/suspendavimas.php.

Protestus dėl tarifinių kvotų nustatymo ir muitų sustabdymo bei įmonių prašymus prisijungti prie jau pateiktų prašymų Ūkio ministerija priima iki š. m. gegužės 5 dienos.

Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos informacija


Atgal

Naujienų prenumerata