Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2020 m. vasario 26 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2010-02-18

Turkų verslininkai Vilniuje ieškos galimybių

Verslininkai kviečiami vasario 26 d. dalyvauti seminare apie Turkijos ir Lietuvos ekonominio bendradarbiavimo galimybes bei dvišalėje verslo ryšių mugėje. Renginį organizuoja „Eksportuojančioji Lietuva“ kartu su Lietuvos pramoninkų federacija (LPK) ir Turkijos verslininkų asociacija „MUSIAD“.

„Renginyje dalyvaus apie 30 Turkijos verslininkų, atstovaujančių inžinerinės pramonės, elektronikos, statybos, tekstilės, baldų, pakavimo, logistikos, maisto produktų, konsultacinių paslaugų ir kitų pramonės sektorių įmones. Tai puiki proga mūsų verslininkams užmegzti naudingų ryšių“, - pasakoja „Eksportuojančioji Lietuva“ generalinis direktorius Paulius Lukauskas.

Renginyje bus pristatytos verslo galimybes Lietuvoje ir Turkijoje, dvišalės verslo ryšių mugės metu kiekviena užsiregistravusi Lietuvos įmonė galės susitikti su ją dominančiomis Turkijos įmonėmis. Atsižvelgiant į poreikius, kiekvienai įmonei bus parengta individuali susitikimų programa.

Statistikos departamento duomenimis, 2009 m. lietuviai į Turkiją eksportavo už 222,5 mln. litų, importavo už 258 mln. litų. Lietuviai į Turkiją daugiausia eksportuoja geležį ir plieną, javus, tabaką, o importuoja – šaldytuvus, skalbimo mašinas, indaploves, megztines arba nertines medžiagas.

Renginys vyks „Radisson Blu Astorija” viešbutyje (Didžioji g. 35/2, Vilnius), renginio kalba – anglų. Dalyvauti norinčios įmonės kviečiamos registruotis iki vasario 19 d.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis tel. 8-5 2649076 arba el. paštu rokas.kaknevičius@lda.lt. Renginys nemokamas.


Atgal

Naujienų prenumerata