Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2020 m. vasario 27 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2010-03-16

Apie „Verslo angelus“ – naujojoje interneto svetainėje

Pradėjo veikti interneto svetainėje „Verslo angelai“ (www.versloangelai.eu). Joje skelbiama įmonėms skirta informacija apie įsteigto fondo „Verslo angelų fondas I“ veiklą ir galimybes pritraukti investicijų verslo planų įgyvendinimui.

Europos investicijų fondas kartu su UAB „MES Invest" ir UAB „Strata“ konsorciumu šių metų sausio pabaigoje įsteigė fondą „Verslo angelų fondas I“. Įsteigtas fondas kartu su „verslo angelais" investuos į mažas ir vidutines Lietuvos įmones (iki 1,38 mln. litų į vieną įmonę). Investuotojai taip pat dalinsis sukauptomis žiniomis bei patirtimi, padėdami įmonėms tobulinti verslo valdymo įgūdžius ir sėkmingai veikti ilgalaikėje perspektyvoje. Fondas ir Verslo Angelas dalyvaus verslo vystyme kartu su kitais bendrovės akcininkais. Bendras siekis - investuoti į atsiperkančius projektus ir uždirbti grąžą.

Svetainė www.versloangelai.eu skirta ne tik įmonėms, kurios nori pritraukti investicijų savo verslo planų įgyvendinimui, bet ir verslininkams, norintiems investuoti į inovatyvias bendroves.LR Finansų ministerija. Informacija atnaujinta


Atgal

Naujienų prenumerata