Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2019 m. lapkričio 22 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2010-04-09

Skelbiami kvietimai teikti paraiškas gauti nacionalinę paramą

Ūkio ministerija ir VšĮ „Lietuvos verslo paramos agentūra“ (LVPA) kviečia teikti paraiškas nacionalinei paramai gauti pagal du kvietimus:

„Atitikties įvertinimo infrastruktūros stiprinimo“ projektų grupės aprašą;

„Kokybės vadybos sistemų ir gaminių sertifikavimo išlaidų dalinio padengimo“ ir „Aplinkos vadybos sistemų pagal Europos Sąjungos aplinkos vadybos ir audito sistemos ir ISO 14000 reikalavimus vertinimo ir registravimo (sertifikavimo) išlaidų dalinio padengimo“ projektų grupių aprašus.

Kvietimų teikti paraiškas dokumentacija yra paskelbta Ūkio ministerijos tinklapyje.

 

Projektams pagal „Atitikties įvertinimo infrastruktūros stiprinimo“ projektų grupės aprašo kvietimą numatyta skirti 700 tūkst. litų. Mažiausias leistinas vieno projekto finansavimo dydis yra 50 tūkst. litų, didžiausias – 200 tūkst. litų. Projektus pagal šį kvietimą gali teikti akreditacijos pažymėjimą turinčios atitikties įvertinimo įstaigos: bandymų laboratorijos, sertifikavimo įstaigos. Paraiškos turi būti pateiktos VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūrai (Gedimino pr. 38/2, LT-01104 Vilnius) iki 2010 m. gegužės 7 d. 15 val.

Projektams pagal „Kokybės vadybos sistemų ir gaminių sertifikavimo išlaidų dalinio padengimo“ ir „Aplinkos vadybos sistemų pagal Europos Sąjungos aplinkos vadybos ir audito sistemos ir ISO 14000 reikalavimus vertinimo ir registravimo (sertifikavimo) išlaidų dalinio padengimo“ projektų grupių aprašų kvietimą numatyta skirti 90 tūkstančių litų. Vertinant projektus prioritetai bus teikiami įmonėms, diegiančioms integruotas kokybės ir aplinkos vadybos sistemas, įmonėms, dalyvavusioms ES aplinkos vadybos ir audito sistemos (EMAS) konsultavimo projektuose. Taip pat eksportuojančioms savo produkciją įmonėms ir gaminių, skirtų išvežimui ir eksportui, sertifikavimo išlaidų dalinio padengimo projektams. Projektus pagal šį kvietimą gali teikti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės. Vienai įmonei gali būti padengiamos išlaidos iki 10 000 Lt. Paraiškos turi būti pateiktos VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūrai iki 2010 m. spalio 15 d.

Paraiškų ir projektų teikimo, rengimo tvarka ir reikalavimai nustatyti 2008 m. vasario 29 d. patvirtintose Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos programų lėšų, teikiamų projekto veiklai finansuoti ir kapitalui formuoti, administravimo taisyklėse.

LR Ūkio ministerijos informacija


Atgal

Naujienų prenumerata