Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2020 m. vasario 26 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2010-04-29

Minint žuvusiųjų darbe dieną – raginimas užtikrinti saugias darbo sąlygas

Minint Tarptautinę žuvusiųjų darbe ir Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, pristatyta ir šių tragiškų atsitikimų vengti skatinanti informacinė kampanija. Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) bei Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros organizuojama Europos informacinė kampanija „Saugi darbo vieta. Naudinga jums. Naudinga verslui“ bus skirta saugiai techninei priežiūrai.

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas savo kalboje pabrėžė, kad kur kas svarbiau  už rašytines ir oficialias taisykles, kaip elgtis darbo vietoje, siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų, yra pačių darbuotojų sąmoningas. „Kiekvienas iš mūsų turime stengtis, kad į namus grįžtume tokie, kokie atėjome į darbą ryte. Net ir kruopščiausiai parengtos saugos darbe taisyklės negelbės, jei patys to nesuvoksime“, - kalbėjo ministras D. Jankauskas.

Taip pat jis pakvietė dalyvauti dvejus metus truksiančioje visoje Europoje vykdomoje informacinėje kampanijoje, skatinančioje saugių ir sveikų darbo vietų užtikrinimą.

Kampanijos metu vyks geros praktikos konkursas. Apdovanojimai bus skiriami įmonėms už išskirtinius pasiekimus skatinant integruotą saugios techninės priežiūros valdymą. Konkurso laimėtojai bus pagerbti iškilmingame renginyje 2011 m. pavasarį, jiems bus įteikti specialūs sertifikatai, o jų gerosios praktikos istorijos kaip pavyzdiniai projektai keliaus po visą Europą.

Tai jau dešimtieji apdovanojimai Lietuvos įmonėms, kuriose jos įvertinamos už pasiekimus darbų saugos srityje. Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas ir paraiškų teikimą rasite VDI svetainėje.

Taip pat VDI bei Prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia darbdavius registruotis dalyvauti seminaruose, skirtuose užtikrinti darbuotojų sveikatai ir saugai darbe. Plačiau rasite VDI informacijoje.

LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija


Atgal

Naujienų prenumerata