Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2019 m. lapkričio 22 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2010-06-21

Londone susirinkę pasaulio lietuviai verslininkai tarsis, į ką verta investuoti Lietuvoje

Ūkio ministras Dainius Kreivys vyksta į ketvirtąjį Pasaulio lietuvių ekonomikos forumą, kuris rengiamas rytoj, birželio 22 dieną, Londone. Forumu, kurio tema „Moderniųjų technologijų inovacijos ir investicijos: nuo vietinio prie globalaus“ siekiama suburti įtakingiausius pasaulio lietuvius verslininkus ir padėti pritraukti investicijas į perspektyvias augančias Lietuvos įmones.

„Šis lietuvių iš viso pasaulio forumas yra vienas reikšmingiausių verslo susitikimų pastaruoju metu. Tai – galimybė sujungti geriausius Lietuvos ir išeivijos protus bei kurti pačias naudingiausias, Lietuvos ekonomikos iškilimui reikalingiausias verslo idėjas ir planus“, – teigia ūkio ministras Dainius Kreivys.

Forume technologijų ir inovacijų verslo elitui bus pristatytos stipriausiai augančios lietuviškos technologijų įmonės. Taip pat bus aptariamos pasaulinės aukštųjų technologijų, inovacijų ir investicijų tendencijos, moderniausių Lietuvos įmonių sėkmės pavyzdžiai. Konferencijos metu pranešimus skaitys Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius, ūkio ministras Dainius Kreivys bei progresyviausios, tarptautinę sėkmę pelniusios Lietuvos įmonės: „Get Jar“, „Baltic Solar Energy“, „Sicor Biotech“, „BPO House“ ir kiti.

Renginyje dalyvaus daugiau kaip 200 verslininkų, vadovų, finansų ir ekonomikos ekspertų iš Lietuvos, Jungtinės Karalystės, JAV, Danijos, Prancūzijos, Izraelio, Brazilijos. Londone rinksis investuotojai iš „Nordic Venture Partners“, „Angels Den“, „Qualcom Ventures Europe“ „First capital“, „SEB Capital“, „Ortrega“, „TLcom Capital“, „London Technology Network“, „M8 Capital“ ir kitų rizikos ir privataus kapitalo įmonių atstovai bei verslo angelai.

Renginį globoja LR Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius. Renginio organizatorius – Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva. Konferencija yra 2009 metais vykusio Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo tęstinis renginys.

Plačiau apie Pasaulio lietuvių ekonomikos forumą – tinklalapyje www.plef.lt

LR Ūkio ministerijos informacija


Atgal

Naujienų prenumerata