Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2020 m. vasario 26 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2008-02-13

Ar verslas rūpi Šakių krašto jaunimui?

Šakių verslo klubas, susirūpinęs Šakių krašto jaunimo verslumo stoka, bandys lavinti jaunimo verslumą skatinantį mąstymą. Todėl organizuojamas rašinių konkursas Šakių rajono 9–12 klasių moksleiviams tema:

„Broliai Jonas ir Juozas Vailokaičiai – Nepriklausomos Lietuvos Verslininkai, savo krašto ir šalies patriotai. Ką verslas davė, duoda ir gali duoti Šakių kraštui, Lietuvai ir Pasauliui?“.

Pagrindinis konkurso tikslas – ugdyti Šakių krašto moksleivių verslumą, pilietiškumą, atsakomybę už savo kraštą, Valstybę ir jos ateitį, mokyti verslą matyti kaip Valstybės ekonominę, kultūrinę gyvastį, užtikrinantį ir skatinantį kūrybingų, moralių, nesavanaudiškų, mąstančių, Verslo svarbą savo krašto, Valstybės ir viso pasaulio gyvenime suprantančių asmenybių atsiradimą.

Šakių verslo klubas tikisi, kad konkursas paskatins ir supažindins mokinius su vienomis kūrybiškiausių ir dinamiškiausių tarpukario Lietuvos asmenybėmis, t. y. verslininkų brolių Juozo ir Jono Vailokaičių idėjomis ir darbais, taip pat motyvuos domėtis Šakių krašto, Lietuvos verslo istorija, jos atspindžiu šiandienos Lietuvos realijose ir pasaulyje.

Konkurso nugalėtojų laukia vertingi prizai:

I vieta – 1000 Lt

II vieta – 500 Lt

III vieta – 250 Lt


Piniginius prizus 2008 m. gegužę rengiamoje konferencijoje įteiks Šakių verslo klubo prezidentas Arūnas Matusevičius.


Atgal

Naujienų prenumerata