Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2020 m. vasario 28 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2010-09-29

20-čiai „Lyderis LT“ rezervinio sąrašo įmonių paskirstyta 63 mln. litų

20-čiai Europos Sąjungos struktūrinės paramos priemonės „Lyderis LT“ rezerviniuose sąrašuose buvusių projektų įgyvendinti Ūkio ministerija paskirstė beveik 63 mln. Lt papildomą finansavimą.

Ūkio ministro D. Kreivio įsakymu šios lėšos paskirstytos pirmosiose rezervinių projektų sąrašų vietose esančioms įmonėms. Projektus galės įgyvendinti bendrovės „Lietpak“, „Intervilža“ „FPI Baltic“ „Litoplast“ „Karbonas“ „Vilasta“, „Baltvita“, „Polivektris“, „Umaras“, „Rokmedis“, „V. Padagas ir Ko“, „Adax“, „Serfas“, „Bervis ir Ko“, „Progresas“, „Galvanta“, „Elfas“, „Lanksti linija“, „Brovit“ bei „Rąstų technologijos“.

Rezerviniuose sąrašuose esantiems projektams lėšos skirtos išlaikant 30/70 santykį, t. y. ne mažiau kaip 70 proc. priemonei numatytų lėšų skirta mažų ir vidutinių įmonių projektams ir ne daugiau kaip 30 proc. priemonės lėšų – didelių įmonių projektams.

Šiuo metu pagal priemonę „Lyderis LT“ jau įgyvendinama projektų už 368,4 mln. Lt ES paramos lėšų. Iš viso „Lyderis LT“ priemonei numatytas 420,2 mln. Lt finansavimas. Antruoju kvietimu buvo numatyta paskirstyti 171,92 mln. Lt, tačiau esant didžiuliam pareiškėjų susidomėjimui ir poreikiui modernizuoti gamybą šios priemonės projektams įgyvendinti paskirstyta suma padidinta iki 196,5 mln. Lt.

Priemone „Lyderis LT“ skiriamos paramos tikslas – skatinti įmones įsigyti naujų gamybos technologinių linijų arba modernizuoti esamas gamybos technologines linijas ir taip sudaryti palankias sąlygas įmonių darbo našumui ir eksportui didinti, kuriant aukštesnės pridėtinės vertės produktus.

Pagal šią priemonę finansuojamos veiklos, susijusios su naujų gamybos technologinių linijų įsigijimu ir įdiegimu, esamų gamybos technologinių linijų modernizavimu, įmonės vidinių inžinerinių tinklų, kurių reikia naujoms gamybos technologinėms linijoms diegti ar esamoms modernizuoti, įrengimu.

Maksimali suma, kuri gali būti skirta projektui finansuoti, – 15 mln. Lt.

LR Ūkio ministerijos informacija


Atgal

Naujienų prenumerata