Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2020 m. vasario 27 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2011-01-31

Pratęstas terminas teikti paraiškas Nacionaliniam atsakingo verslo apdovanojimui

Įmonių pageidavimu organizatoriai pratęsia Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo 2010 paraiškų teikimo terminą iki 2011 m. vasario 15 d. Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas – tai vienintelė tokio pobūdžio valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama skatinti įmones diegti socialinės atsakomybės (ĮSA) principus savo veikloje bei didinti socialiai atsakingos veiklos įvaizdį. 2010-ųjų metų apdovanojimuose didelis dėmesys skiriamas aplinkosaugos temai: bus kreipiamas dėmesys į įmonėse diegiamas inovacijas, naudojimąsi atsinaujinančiais energijos šaltinais, kitus įmonių strateginius sprendimus, kuriais siekiama prisidėti prie aplinkosaugos bei  darnaus vystymosi.

Nacionaliniu atsakingo verslo apdovanojimu 2011 trijose nominacijose (Metų darbovietė, Bendruomeniškiausia metų įmonė bei Metų aplinkosaugos įmonė) bus pagerbtos tos įmonės, kurių veikla demonstruoja lyderystę ir įsipareigojimą veikti skaidriai, sąžiningai elgtis su darbuotojais, visuomene ir valstybe, vertinti verslo veiklos poveikį aplinkai ir mažinti tokio poveikio neigiamas pasekmes.

Kiekviena Apdovanojimo nominacija dar skirstoma į 3 kategorijas - atskirai apdovanojamas mažasis ir vidutinis verslas, didelės šalies įmonės ir Lietuvoje veikiančios užsienio kapitalo įmonės.

Labiausiai pasižymėjusioms įmonėms bus skiriamas pagrindinis – Socialiai atsakingos įmonės 2009 apdovanojimas.

Nacionalinį atsakingo verslo apdovanojimą pristato LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija  bei Jungtinių Tautų vystymo programa Lietuvoje, bendradarbiaujant su LR ūkio ir aplinkos ministerijomis.

Paraiškos formą, paraiškos pildymo gaires ir informaciją apie paraiškos pateikimą galima rasti www.undp.ltwww.socmin.lt ir www.globalcompact.lt

Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas 2010 m. rengiamas Europos socialinio fondo lėšomis, įgyvendinant projektą „VARTAI: įmonių socialinės ir aplinkosauginės inovacijos“.

Apie Nacionalinį atsakingo verslo apdovanojimą:
„Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas“ – tai kasmetinė valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam individui bei skatinti šalies įmones diegti socialinės atsakomybės principus savo veikloje. Apdovanojimų konkursą inicijuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Jungtinių Tautų vystymo programa Lietuvoje bei Ūkio ir Aplinkos ministerijomis. Projekto partneriai – Lietuvos verslo darbdavių konfederacija, asociacija „Solidarumas“, Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras.

Apie JTVP Lietuvoje:
JTVP Lietuvoje atstovauja didžiausią Jungtinių Tautų sistemos organizaciją, kurios pagrindinis tikslas – skatinti visuomenės raidą ir darnų vystymąsi. Sutelkdama partnerius, išteklius ir skirtingų šalių patirtį, JTVP siekia, kad Lietuvos vystymasis būtų darnus su aplinka bei žmonių socialiniais ir ekonominiais poreikiais, o pažangos rezultatus pajustų visi šalies gyventojai. Taip pat JTVP remia Lietuvos siekį padėti kitoms, skurstančioms ar mažiau išsivysčiusioms šalims. Daugiau informacijos: www.undp.lt.

Daugiau informacijos:
Ieva Labanauskienė
Jungtinių Tautų vystymo programa Lietuvoje
tel. 8 5 2107 405, 8 675 33928, el.paštas: ieva.labanauskiene@undp.org


Atgal

Naujienų prenumerata