Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2019 m. lapkričio 21 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2011-04-21

Birželio mėnesį bus sustabdytas paraiškų pagal klasterių priemones priėmimas

Ūkio ministerija priėmė sprendimą š. m. birželio 30 d. stabdyti paraiškų priėmimą pagal priemones „Inoklaster LT+“ ir „Inoklaster LT“.

Stabdyti kvietimus nuspręsta dėl mažo verslo atstovų susidomėjimo šiomis priemonėmis. Siekiama, kad Europos Sąjungos (ES) lėšos būtų efektyviai panaudotos, todėl ketinama klasterių priemonėms skirtas ir nepanaudotas lėšas perskirstyti kitoms ES struktūrinės paramos priemonėms.

Iki šiol pagal priemonę „Inoklaster LT+“ sulaukta 5 paraiškų. Pagal priemonę „Inoklaster LT“ gautos 8 paraiškos. Pagal abi priemones pasirašytos 4 sutartys dėl projektų įgyvendinimo.

Kvietimai teikti paraiškas pagal priemones „Inoklaster LT+“ ir „Inoklaster LT“ buvo paskelbti 2009 m. birželio mėn. Šių priemonių tikslas – skatinti ir spartinti Lietuvos pramonės šakų ir sektorių bendradarbiavimą, didinti jų tarptautinį konkurencingumą, sukurti reikiamą infrastruktūrą žinių ir technologijų sklaidai užtikrinti.

Pagal priemonę „Inoklaster LT+“ finansuojamos klasterio koordinatoriaus investicijos, susijusios su klasterio mokymo ir tyrimų centro, bendro naudojimo (atviros prieigos) mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros infrastruktūra. Pagal priemonę „Inoklaster LT+“ numatyta skirti 160,304 mln. litų ES struktūrinės paramos.

Priemonės „Inoklaster LT“ lėšomis finansuojama klasterio koordinatoriaus veikla, susijusi su tyrimų, kurių reikia klasteriui plėtoti, atlikimu, klasterio rinkodaros, skirtos naujiems klasterio nariams pritraukti, organizavimu, klasterio bendro naudojimo (atviros prieigos) infrastruktūros valdymu ar administravimu, mokymo programų, seminarų ir konferencijų rengimu, siekiant skatinti klasterio narius keistis žiniomis ir patirtimi. Pagal priemonę „Inoklaster LT“ numatyta paskirstyti 26,703 mln. litų ES struktūrinės paramos lėšų.

Daugiau informacijos apie šias priemones galite rasti interneto svetainėse www.ukmin.lt, www.esparama.lt ir www.lvpa.lt.

LR Ūkio ministerijos informacija


Atgal

Naujienų prenumerata