Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2019 m. lapkričio 21 d.
.
­arrow.gif
­­Mus r­asite:
Bažnyčios g. 4-101,
71120 Šakiai
Tel./faks.
(8 345) 51090
Mob. tel. 8 612 17767
sakiai.svic@sakiai.lt
svic.maket@sakiai.lt
svic.projektai@sakiai.lt
svic.verslas@sakiai.lt

 
arrow.gif
Darbo laikas:
I-V - 8-17 val.

2011-09-21

Ūkio ministerija kartu su VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ skatins jaunimo verslumą

Ūkio ministerija, siekdama skatinti jaunimo verslumą, organizuodama ir įgyvendindama verslumo ugdymo projektus, neterminuotam laikui pratęsė bendradarbiavimo sutartį su organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ (LJA). Bendradarbiavimo sutartį pasirašė ūkio ministras Rimantas Žylius ir LJA direktorius Eugenijus Savičius.

„Ūkio ministerijos tikslas – remti jaunimo ugdymą, formuoti verslumo įgūdžius ir padrąsinti kurti ateitį patiems. Tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas sudarys sąlygas jaunimui geriau pažinti verslo kūrimo procesą, padės gerinti busimų verslininkų ekonominį supratimą ir atkreipti jų dėmesį į tai, kad savo verslo kūrimas yra puiki galimybė įgyvendinti idėjas ir siekti geresnės gyvenimo kokybės“, – sako ūkio ministras R. Žylius.

Šia sutartimi Ūkio ministerija įsipareigojo bendradarbiauti su „Lietuvos Junior Achievement“, propaguojant Lietuvos jaunimo verslumo idėjas, kuriant ir vykdant LJA įgyvendinamus projektus, skatinant verslo įmonių dalyvavimą jaunimo verslumo ugdymo programose.

„Jauni žmonės dažnai turi įdomių, novatoriškų ir drąsių idėjų, tačiau jiems gali atrodyti labai sunku verslo idėją paversti realybe, todėl jiems reikalinga parama, konsultacijos ir paskatinimas. Dar šiais metais kartu su VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ organizuosime jaunimo verslumo ugdymo projektus, skatinsime moksleivių mokomųjų bendrovių steigimą“, – sako Ūkio ministerijos Smulkaus ir vidutinio verslo politikos skyriaus vedėja Raminta Krulikauskienė.

Jau šį rudenį bus įgyvendinamas Ūkio ministerijos ir LJA bendras projektas „Verslo patirties akademija“, kurio metu mokyklų ekonomikos mokytojai patirties semsis sėkmingai veikiančiose verslo įmonėse. Planuojama, kad mokytojai, gavę praktinių įgūdžių, atnaujins ir parengs inovatyvesnes mokymo programas moksleiviams ir studentams. Ūkio ministerija palaiko siekį sukurti nuoseklią ir tęstinę verslumo ugdymo sistemą, įtraukiant verslumo ugdymo modulius į ikimokyklinio, pradinio, pagrindinio bendrojo lavinimo ir aukštųjų mokyklų programas.

Jaunimo verslo ir ekonominio švietimo programų lyderė Lietuvoje yra 1993 metais įsteigta ne pelno organizacija „Lietuvos Junior Achievement“. Šios organizacijos siekis – padėti jaunimui suvokti rinkos ekonomikos idėjas, skleisti praktinį privataus verslo patyrimą, atkreipti jaunų žmonių dėmesį į jų pačių galimybes siekti savo gyvenimo gerovės.

LR Ūkio ministerijos informacija


Atgal

Naujienų prenumerata